HAKKIMIZDA

Burch Life

burchlife.com.tr, 2016 yılında açılışını yaptı. Doğum yerimiz ankara ve ülkenin her yerinde müşterilerimiz var. Günün modasını takip ederek sizlere modern şık kaliteli seçenekler sunuyoruz.

Dünya trendlerini yakından takip eden genç, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibiyle Burch Life, Giyimden Aksesuar, ve Çantaya kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunmaktadır.

Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılan Burch Life, dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu yenilik ve değişimlerle, amaçladığı hedefe her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

 

MİSYON
Kurumsal değerlerimiz ışığında sektöre yön vererek, Türkiye’de marka bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, hizmet verdiğimiz her lokasyon da rahat ulaşılabilir olmak, çalışanlarımızla bir takım ruhu içerisinde çalışarak, müşterilerimize mutlak bir müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet sunmak.

VİZYON
Tekstil sektöründe, müşteriler tarafından tercih edilen, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak bunu sürdürülebilir kılan, ürün ve hizmet kalitesi ile de referans gösterilen uluslararası bir marka olmak.

burchlife.com.tr