BURCH LİFE olarak 2014 yılında, aradığını kaliteyi, modeli, rengi ya da deseni bulamayan kadınlara, tüm bu aradıklarını ulaşılabilir fiyatlara sunma isteği ile heyecanlı bir yolculuğa başladık.

Her bir koleksiyonda beklenenden çok daha fazlasını yaparak bir moda markasının ötesinde, iyi hisler yaratan bir yaşam ve stil markası olarak kendimizi konumlandırdık.

Burch Life’ın ilk koleksiyonundan itibaren edindiğimiz tüm deneyim ve öngörüler ile artık yolcuğumuzu sizlere internet üzerinden taşımanın heyecanı içerisindeyiz.

Her geçen gün büyüyen ekibimiz, zamansız tasarımlarımız, kaliteli ürünlerimiz ile “Sadece Kendin İçin Giyin” ilkemizi her eve taşımak üzere çalışmaya devam ediyoruz.

Merak ettik, keşfettik, büyüdük daha da güzelleştik. “Yeni” her zaman heyecanlandırdı bizi, bitmeyen enerjimizle farklılıkların peşinden koştuk. Bazen eski zamanları özledik, geçmişten ilham aldık, zamansız parçalar tasarladık. Ama tüm bu zamanlarda aklımızda hep sen vardın. Durmayan, keşfeden, kendini yenileyen, göz alıcı tarzıyla Burch ile bütünleşen...  Taşıdığı her parçaya ayrı bir hava veren, sen. Şimdi bizim için çok daha keyifli bi' dönem başlıyor.

 

 

Çünkü artık sana daha yakınız, burchlife.com.tr ile hep online’nız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR